Märt Avandi

Nagu kaks tilka vett: Tõnis Milling ja Märt Avandi

Tõnis ei pahanda, et teda alatasa Märdiga segi aetakse. Vastupidi, see valmistab talle ikka veel palju nalja!: F: Karel KoplimetsTõnis ei pahanda, et teda alatasa Märdiga segi aetakse. Vastupidi, see valmistab talle ikka veel palju nalja!: F: Karel KoplimetsTuntud sõumehe Madis Millingu venna Tõnis Millingu tööks on ürituste korraldamine, kuid nii mõnigi kahtlustab, et tegu on hoopis näitlejaga – nimelt peab ta lakkamatult vastama küsimusele: «Kas sina oledki see kuulus Märt Avandi

Pulmaisast jäneseni ümberkehastuv Tõnis Milling (32) polnud kogenud kuulsusega kaasnevat tähelepanu: vend Madisega pole teda iial sassi aetud ja ehkki teda peetakse üheks Eesti parimaks pulmaisaks, ei ole seegi piisav põhjus talle tänaval järele vaatamiseks.
Ent 2007. aastal ühes pulmas, kus Tõnis taas pulmaisaks oli, astus üks külaline talle ligi ja uuris, et ega tegu ole ometigi kuulsa Märt Avandi endaga!
Tol ajal tegi Avandi kaasa sketšisaates «Jumal tänatud, et sa siin oled!», mis tähendas, et tema täht oli alles tõusmas. Päris hulluks läks olukord siis, kui Märt hakkas «Eesti otsib superstaari» saatejuhina iga nädal teleekraanil figureerima, meenutab Tõnis. «Siis ei möödunud enam ühtegi üritust ilma minu ja Märdi segamini ajamiseta!» muigab ta ja nendib, et küllap mingi sarnasus peab neis siis ikka olema.